misja

Naszą misją jest zapewnienie bezwzględnego bezpieczeństwa.

 

Doskonałe bezpieczeństwo i nietykalność własności oraz osoby: oto prawdziwa wolność społeczna.


Antoine de Rivarol

o nas

Sat-Guard Security Sp. z o.o. Sp. k. jest firmą realizującą kompleksowe usługi związane z ochroną i bezpieczeństwem. Swoje doświadczenie zdobywała w ramach grupy SAT-GUARD działającej od 16 lat w branży ochrony na rynku polskim.

Ideą działalności naszej firmy jest zapewnianie bezpieczeństwa poprzez fizyczną ochronę osób i mienia, techniczne i elektroniczne systemy zabezpieczeń najnowszej generacji. Wdrażamy nowe projekty, prowadzimy analizy, audyty i konsultacje.

Pakiet naszej oferty obejmuje szereg specjalizacji, dzięki którym realizujemy program w ramach tzw. ZINTEGROWANEGO SYSTEMU OCHRONY.

Naszym docelowym produktem jest zadowolenie Klienta z danego mu poczucia bezpieczeństwa. Dążymy do tego poprzez kreowanie nowatorskich i autorskich rozwiązań. Ich poziom spełnia najnowsze europejskie standardy – są one proste i zarazem nowoczesne. Naszym celem jest budowanie systemów ochrony według indywidualnych potrzeb i wymagań naszych Klientów.

Specjaliści Sat-Guard Security Sp. z o.o. Sp. k. dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ze swoimi Klientami tak by stworzyć „IDEĘ BEZPIECZEŃSTWA” tworzącą maksymalny i profesjonalny system ochrony.

Zatrudniamy wysoko wyspecjalizowany personel posiadający doświadczenie w pracy w administracjach państwowych i instytucjach samorządowych oraz międzynarodowych grupach korporacyjnych o zasięgu globalnym. Kadra Sat-Guard Security Sp. z o.o. Sp. k. to zespół specjalistów o wysokich kwalifikacjach z różnych dziedzin. Kładąc nacisk na rozwój intensywnie poszerzamy naszą wiedzę. Personel na bieżąco zapoznaje się z obowiązującym prawem, cyklicznie bierze udział w specjalistycznych kursach i szkoleniach, poznaje europejskie i światowe trendy oraz rozwiązania w szeroko pojętej dziedzinie ochrony.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa naszym Klientom oferujemy kompleksowe wyposażenie w najnowszej generacji systemy zabezpieczeń technicznych i elektronicznych – montujemy, instalujemy i obsługujemy telewizję przemysłową CCTV wraz z rejestracją oraz systemy kontroli dostępu.

Wspomaganie czynnika ludzkiego najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie techniki i elektroniki wykorzystywana w branży ochrony daje gwarancje wykonywania usług odpowiadającym najwyższym standardom, które są zgodne z normami europejskimi i najwyższym standardem branżowym.